bmw i8

Wizyta na torze – prezent dla automaniaka

bmw i8

Gdy chcemy obdarować osobę na której naprawdę nam zależy to wybór prezentu bywa czasem bardzo trudny, zwłaszcza jeśli obdarowanym ma być mężczyzna. Gadżety szybko się nudzą, perfumy mogą się nie spodobać, co zatem wybrać.

Wspomnienia zostają na zawsze

Kupując prezenty najbliższym często skupiamy się na przedmiotach: gadżety, ubrania, perfumy. Tylko takie prezenty często cieszą przez chwilę, a później w najgorszym przypadku służą jako kolejne zbieracze kurzu. Dlatego najlepiej kupować wspomnienia, czyli przeżycia, one zostają na zawsze.

Wybierając prezent dla pasjonata motoryzacji można mu kupić model ulubionego modelu samochodu, który po jakimś czasie będzie tylko kurzył się zapomniany na półce. Można też zafundować mu niezapomniane przeżycia na torze, w ulubionej marce samochodu. Wybór ofert jest bardzo duży i ma szeroką rozpiętość cenową. Takie marki jak Lamborghini bywają bardzo drogie, ale już wynajem BMW na tor jest o wiele bardziej dostępny cenowo.

Tor nie tylko dla rajdowca

Wydawać by się mogło, że do przejażdżki na prawdziwym torze rajdowym konieczne są specjalne uprawnienia, jednak wcale tak nie jest. Choć nadal część torów wprowadza pewne ograniczenia, to zwykle jest to co najwyżej konieczność zapisania się do automobilklubu opiekującego się torem. Bez problemu można jednak znaleźć tor, który umożliwia jazdę bez żadnych tego typu ograniczeń. Aby wynająć BMW na tor zwykle wystarczy posiadać ważne prawo jazdy. Oczywiście podczas wizyty na torze trzeba być absolutnie trzeźwym, tu zasady bezpieczeństwa są dokładnie takie same, jak na każdej innej drodze.