Dlaczego warto wybrać się na tor wyścigowy w Kielcach?


Warto mieć świadomość, że nadal znaczna większość osób kojarzy profesjonalne tory wyścigowe tylko i wyłącznie ze sportową rywalizacją sportowców. Koniecznie należy zdawać sobie sprawę, że praktycznie każda osoba ma możliwość spróbowania swoich sił na wspomnianym obiekcie. Dlaczego warto wybrać się na tor Kielce?

Możliwość jazdy swoim samochodem

Należy zdawać sobie sprawę, że bardzo dużą liczbę osób przekonuje możliwość sprawdzenia możliwości na torze wyścigowym w swoim samochodzie. Osoby, które są zainteresowane takim rozwiązaniem muszą wcześniej umówić się na przejazd, dokonać opłaty, a następnie spróbować swoich sił. Godny uwagi jest fakt, że dwugodzinna jazda przeważnie kosztuje 200 złotych.

Tor Kielce (z devil-cars) jest całkowicie bezpieczny. Dlatego jest to świetna opcja na sprawdzenie maksymalnych możliwości swojego samochodu. W ten sposób kierowca staje się zdecydowanie bardziej pewny siebie na drodze.

Możliwość jazdy samochodem wypożyczonym

Tor Kielce oczywiście umożliwia osobom zainteresowanym także sprawdzenie swoich umiejętności jeżdżąc wypożyczonym samochodem sportowym. Osoba zainteresowana może zweryfikować prędkość takich aut, jak Lamborghini czy Ferrari.

Oczywiście koszt wynajęcia będzie uzależniony nie tylko od wybranej marki samochodu, ale również liczby okrążeń. W zdecydowanej większości przypadków przejazd dwóch okrążeń to koszt rzędu kilkuset złotych. Każdy szanujący się fan motoryzacji powinien przynajmniej raz w życiu wybrać się na omawiany tor. Osoby, które nie są pewne swoich umiejętności mogą zapisać się na szkolenie z profesjonalnym instruktorem, który dokładnie pokaże, jak powinno się jeździć sportowym samochodem.

Related Post