firestone
Navigation trends Bez kategorii Znany producent opon – Firestone

Znany producent opon – Firestone

firestone

Firestone jest jednym w pierwszych producentów ogumienia na świecie. Firma powstała w 1900 roku i od tamtej pory cały czas się rozwija. Założycielem jest Harvey Firestone, który był przyjacielem Henry’ego Forda. Firma rozwijała się na początku głównie dzięki dostarczaniu opon do fabryk Forda. Aktualnie marka cały czas cieszy się dużą popularnością na rynku ogumienia. Kierowcy chętnie sięgają po sprawdzone opony od cenionych marek, które dają pewność zachowanie bezpieczeństwa i komfortu. Czym cechuje się ogumienie Firestone? Dlaczego jest tak cenione na rynku? Co oferuje producent?

Opony Firestone

Firestone od początku zajmował się opracowywaniem takich innowacji, które spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Specjaliści pracujący w firmie przeprowadzali testy nowych opon na torach wyścigowych. Amerykańska marka jest z pewnością jedną z pierwszych, która tak aktywnie angażowała się w rozwój motosportu. Przez lata współpracowała z zespołami Formuły 1, co także pozwoliło uzyskać sławę. Nowoczesne i niezawodne opony Firestone są bardzo często wybierane przez kierowców w naszym kraju. 

Gdzie kupić ogumienie Firestone?

Ogumienie Firestone bez problemu zakupimy w sklepie online Miwan. To dobre rozwiązanie dla klienta, który chce wygodnie i szybko dokonać zakupu. Stawiając na Firestone, otrzymujemy doskonały stosunek ceny do jakości. To produkty wysokiej jakości, które można nabyć w przystępnych cenach. Nic dziwnego, że Firestone przoduje na oponiarskim rynku już od wielu lat. 

Related Post