opona zimowa

Opony Nokian z wysuwanymi kolcami

opona zimowa

OPONY ZIMOWE NOKIAN

Nokian Tyres to producent opon z wieloletnimi tradycjami oraz z ugruntowaną pozycją na światowym rynku. Chociaż wszystkie produkty owej firmy są wysokiej jakości i świetnie sprawdzają się w warunkach docelowych, to oczkiem w głowie firmy są opony zimowe, przeznaczone do użytkowania w trudnych warunkach pogodowych panujących na północy.

UDOSKONALANIE I NOWE TECHNOLOGIE

Nokian Tyres z całą pewnością stawia na rozwój i odważnie patrzy w przyszłość. To ona stworzyła technologię opon zimowych z wysuwanymi kolcami – kolce wysuwają się, kiedy są potrzebne, wystarczy wciśnięcie jednego przycisku. Nokian Tyres przedstawił tą technologię w 80-tą rocznicę powstania opon zimowych. Technologia daje kierowcy duże możliwości dostosowania do warunków panujących na drodze. Przy stabilnych warunkach zimowych kolce są zbędne, przydadzą się jednak na oblodzonej drodze. Opony Nokian są wyposażone w tą i wiele innych innowacyjnych technologii, dzięki czemu marka jest jednym ze światowych liderów na rynku. W oponach zaopatrzonych w technologię wysuwanych kolców, kolce wysuwają się jednocześnie we wszystkich czterech kołach oraz jednocześnie się chowają. Kolec składa się z dwóch części: główna część pozostaje na swoim miejscu i jest nieruchoma, druga część to ruchoma, metalowa końcówka znajdująca się w środku.

opony nokian
Opona Nokian

JEDEN Z CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW OPON NA ŚWIECIE

Jest to tylko jedna z wielu technologii, w które firma wyposaża opony Nokian, zwiększając tym samym ich bezpieczeństwo i wytrzymałość.

Related Post