opony
Navigation trends Opony Samochodowe Cechy opon 185 65 R15

Cechy opon 185 65 R15

opony

Każdy kierowca doskonale wie, jak ważne jest ogumienie w samochodzie. Do wyboru mamy liczne propozycje, które warto dobrać do danego pojazdu i do swoich oczekiwań. Kierowcy bardzo chętnie sięgają po model 185 65 R15. Nie możemy zapominać o znanych markach, które oferują ogumienie doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach. Czym cechują się opony 185 65 R15? Gdzie zakupimy niezawodne ogumienie? O czym trzeba pamiętać?

Opony 185/65 R15

Na boku opony znajduje się jej rozmiar. Jest on oznaczony na bazie przepisów, które obowiązują w Europie. 185 to wartość, która wskazuje na szerokość opony. Jest wyrażona w milimetrach. 65 to profil opony. Mówi nam o tym, jakiej części opony odpowiada wysokość jej boku w procentach. Literka R to wskazówka dla kierowcy, że jest to radialna opona. Aktualnie opony tego typu są najpopularniejsze na rynku. Ostatnia liczba, 15, to wartość wskazująca, ile wynosi średnica felgi, na którą powinna trafić opona. Producenci podają ten parametr w calach. Jak widać, rozszyfrowanie danej opony nie jest trudnym zadaniem. Przed wyborem warto dokładnie dowiedzieć się, co oznaczają poszczególne cyfry i litery. 

opony
https://www.miwan.pl/szukaj/?rozmiar=185/65%20R15

Szeroki wybór opon

Gdzie znajdziemy bogaty asortyment opon samochodowych? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty internetowego sklepu. Dzięki temu można sprawnie i komfortowo nabyć ogumienie, oszczędzając koszty i czas. Co do wymiany opon, to zadanie warto powierzyć wulkanizatorowi. Specjalista sprawnie wykona całe zadanie, a my zachowamy bezpieczeństwo na drodze. 

Related Post