opony 215 55 16
Navigation trends Opony Samochodowe Czym odznaczają się opony 215 55 16?

Czym odznaczają się opony 215 55 16?

0 Comments 13:52
opony 215 55 16

Kierowcy doskonale wiedzą, jak trudne jest dobranie idealnych opon do samochodu. Stajemy przed dylematem odnośnie marki, parametrów, czy rodzaju opon. Faktem jest, że pomocą służą sprzedawcy w sklepie online. Dzięki temu łatwiej będzie nam dobrać niezawodne opony o wysokiej jakości wykonania. Ogumienie jest aktualnie tworzone przez wielu producentów, którzy pochodzą z Polski i innych krajów. Wysoka jakość wykonania to najważniejsze kwestia podczas zakupu. Czym cechują się opony 215 55 16? Dlaczego warto je wybrać? Co oferują producenci?

Opony 215 55 16

Opony znajdują zastosowanie w wielu pojazdach, co daje kierowcom liczne możliwości. Uniwersalna rozmiarówka sprawia, że ogumienie jest tak popularne na rynku. Co oznaczają poszczególne cyfry w tym wypadku? Pierwsza wartość – 215, to szerokość bieżnika opony. Jest ona wyrażona w milimetrach. Następna liczba to 55. Jest to stosunek wysokości do szerokości opony, podawany w procentach. Ostatnią liczbą jest rozmiar felgi w calach, na której można zamontować opony. Do wyboru mamy modele zimowe, letnie lub całoroczne. Te pierwsze zakładamy wtedy, gdy na zewnątrz panuje temperatura niższa niż 7 stopni Celsjusza. Analogicznie, letnie opony są zakładane wiosną, gdy na zewnątrz utrzymuje się temperatura wyższa niż 7 stopni Celsjusza. Modele całoroczne są stosowane bez względu na porę roku. 

Solidne opony

Solidne ogumienie zakupimy w internetowym sklepie. Połączenie dobrej jakości i atrakcyjnej ceny to ważna kwestia dla każdego kierowcy. 

opony 215 55 16

Related Post