Menu
0 Comments

Który odświeżacz wybrać?

Jak wiadomo uczucie świeżości w aucie jest wyjątkowo ważne dla kierowcy. Nieprzyjemny zapach w samochodzie często dezorientuje kierowcę, co przynosi negatywny skutek, a do tego jazda samochodem jest bardziej komfortowa przy przyjemnym zapachu. Na pytanie: co zrobić, aby mieć w samochodzie urokliwy aromat przychodzi nam z pomocą odświeżacz powietrza do samochodu.

Który odświeżacz samochodowy wybrać?

Przy wybieraniu odświeżacza samochodowego powinniśmy najpierw zaznajomić się z różnymi rodzajami odświeżaczy i wybrać dla siebie najstosowniejszy.

Wydaje się, że najbardziej praktycznym odświeżaczem jest po prostu zwykły kartonik z zawieszką, nazywany popularnie ,,choinką”. Jest to najprostsza forma odświeżacza, która dodatkowo kosztuje najmniej. Jednakże jest tego produktu jeden główny minus – odświeżacze te nie są trwałe i zapewniają aucie bardzo mały czas świeżości. Oznacza to, że mimo niskiej ceny, aby utrzymać regularnie świeży zapach w samochodzie należy kupować go bardzo często, więc nie należy on do produktów ekonomicznych.

Kolejnym odświeżaczem samochodowym, który postaram się przedstawić jest odświeżacz w postaci sprayu. Moim zdaniem z całego zestawienia zapachów samochodowych to ten jest najgorszy. Wszystko to dlatego, że po użyciu tego produktu zapach unosi się zaledwie chwilę, bo w bardzo szybkim czasie wentylacja samochodowa wyeliminuje go z samochodu. Jednak jest on bardzo przydatny, aby dynamicznie odświeżyć samochód, gdy nie jesteś w podróży, a niedługo na nią się wybierasz.

Podobnym odświeżaczem do ,,choinki” jest zapach w postaci żelu. Są różne postacie tego zapachu, można znaleźć np. żele zamknięte w małym słoiku okrytym wieczkiem. Jego dużym plusem jest wolne uwalnianie zapachu, czego skutkiem jest długotrwałe dostarczenie do samochodu aromatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *