Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych mężczyzn – dzień z Lamborghini Huracan!


Jeżeli twój mężczyzna uwielbia motoryzację, możesz w każdej chwili sprawić mu ogromną niespodziankę podarowując jeden dzień jazdy supersamochodem. Do wyboru na rynku jest mnóstwo różnych marek. Znane i popularne samochody nie wzbudzą jednak takich emocji, jak Lamborghini Huracan. Jak można spędzić jeden dzień z takim pojazdem?

Wynajęcie samochodu na jeden dzień

Na stronach internetowych można znaleźć oferty wynajmu takiego supersamochodu jak Lamborghini Huracan (zobacz na devil-cars). Ceny za taką usługę niejednego mogą przyprawić o zawrót głowy. Ale czego się nie robi dla spełnienia swoich dziecięcych marzeń? Ponad 500 koni mechanicznych pod maską, do setki poniżej 4 sekund oraz prędkość maksymalna przekraczająca 300 kilometrów na godzinę to trzy argumenty dla których można się pokusić i wydać kilka tysięcy złotych za jeden dzień jazdy takim potworem.

Czy lepiej wybrać się na pustą autostradę czy kręte górskie drogi?

Każdy miałby inne marzenie wynajmując taki pojazd. Każdy chciałby na pewno poczuć jak to jest przyspieszać poniżej 4 sekund do setki i wyprzedzać każdy pojazd, który jedzie przed nami. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Moc dostępna w każdym momencie sprawia, że kierowca odczuwa dreszcze podczas każdej muśnięcia pedału gazu. Jednak czy sprawdzenie prędkości maksymalnej to na pewno wszystko, co warto sprawdzić w takim pojeździe? Wspaniała trakcja oraz to, jak ten samochód klei się do drogi zachęca na wybranie się w bardziej kręte regiony kraju albo na tor wyścigowy. Na pewno każdy chciałby spróbować swoich sił na zamkniętym torze, gdzie można rozwinąć całą moc silnika V10.