antyradar

Czy istnieją skuteczne sposoby na fotoradary?

antyradar

Każdy posiadacz samochodu stara się dbać o swoje auto i jeździć na tyle uważnie, żeby nie wpaść w poślizg lub w innych użytkowników ruchu. Na drogach czai się na nas mnóstwo niebezpieczeństw, które bardzo często nie są w żadnym stopniu zależne od nas. Szczególnie niekorzystne dla naszego portfela bywają fotoradary, których z roku na rok w Polsce przybywa i są prawdziwą zmorą kierowców.

Sposób na radary

Oczywiście nikt nie popiera szaleńczej jazdy, która może powodować zagrożenie na drodze, ale często fotoradary w niektórych miejscach są ustawione tak, że jest to bardzo duża niesprawiedliwość i dostajemy mandaty, które nie powinny trafić na nasze konto. Antyradary (sprawdź ofertę Automotohit) to świetny sposób na to, by zostać ostrzeżonym kilkaset metrów wcześniej, że na drodze naszego przejazdu znajduje się fotoradar.

Kierowcy zawodowi

Największy problem mają kierowcy zawodowi, którzy żyją z jazdy samochodem i przemierzają każdego dnia setki kilometrów. Zakup antyradaru jest więc dla nich bardzo opłacalny i być może pozwoli uchronić ich przed wysokimi kwotami mandatów, które mogły być trafić na konto. Oprócz mandatów kierowcy obawiają się punktów, gdyż zbyt wysoka ich ilość powoduje zawieszenie, a nawet odebranie prawa jazdy, co mogłoby być dla niektórych bardzo niekorzystne i pozbawić ich pracy i możliwości stałego zarobku.

Related Post

Akcesoria JaguarAkcesoria Jaguar

To naturalne, że odczuwanie komfortu jazdy jest kluczowe, zwłaszcza podczas wielogodzinnej podróży. Marka Jaguar doskonale zna potrzeby kierowców, a w związku z tym oprócz serwowania doskonałych modeli podstawowych aut, dysponuje