opona dębica frigo hp2

Jakie są zalety opon Dębica Frigo hp2?

opona dębica frigo hp2

Opony dębica frigo hp2 zaliczane są do klasy ogumienia budżetowego. producent wziął jednak pod uwagę opinie klientów w kwestii poprzedniej wersji, gdyż dokonał poprawy wszystkich parametrów. Z kolei konstrukcja zdecydowanie bardziej odpowiada warunkom, jakie panują zimą na polskich drogach w porównaniu do poprzedniego modelu. 

Jaka jest gwarancja na opony dębica frigo hp2?

Należy wiedzieć, że producent daje klientom gwarancję 5 lat od daty produkcji albo zakupu na opony do samochodów dostawczych, 4×4, a także aut osobowych. Trzeba także mieć świadomość, że w przypadku, gdy minie 8 lat od momentu wyjścia danego produktu z fabryki, reklamacja nie będzie uznana przez producenta. 

Producent zawsze jednak podaje dokładną informacje na oponie o jej wieku. Rekomendowane jest się zatem dokładne zapoznanie w jaki sposób powinno się odczytywać taki zapis. Ponadto producent nie rozpatrzy pozytywnie reklamacji w przypadku, gdy wada nie powstała z przyczyn, które tkwiły w danej oponie. 

Jakie zalety mają opony dębica frigo hp2?

Warto przede wszystkim wiedzieć, że opony dębica frigo hp2 w sklepach takich jak Sklep Opon należą do opon budżetowych. W tej klasie opon wyniki tego modelu są bardzo dobre. Produkt pozwala przede wszystkim na komfortowe warunki jazdy jakie zapewniają zdecydowanie droższe opony zimowe. Kierowcy powinni poza atrakcyjną ceną produktu docenić także bardzo innowacyjny wzór bieżnika. Nie tylko wpływa on bowiem na stabilniejsze prowadzenie pojazdu na śniegu oraz mokrej nawierzchni. Z kolei jego wzmocniona konstrukcja zdecydowanie wydłuża czas eksploatacji.

Related Post

Letnie opony DunlopLetnie opony Dunlop

Wybór letnich opon do samochodu jest istotną kwestią. Ważne, aby opony były dobrej jakości, bowiem to pozwoli na dużą oszczędność pieniędzy – wysokojakościowe opony posłużą nawet kilka sezonów bez konieczności

opony wielosezonowe r15

Opony na każdy sezonOpony na każdy sezon

W ostatnich latach posiadanie dwóch kompletów opon stało się standardem. Kierowani względami bezpieczeństwa posiadacze samochodów niemal zupełnie zapomnieli o drugiej opcji, a przecież w przypadku wielu z nich opony wielosezonowe