Jak chronić pokrowce samochodowe?

Czyszczenie tapicerki wewnątrz samochodu spędza sen z powiek wielu właścicieli pojazdów, zwłaszcza, gdy mają dzieci.

Jak chronić siedzenia przed zabrudzeniem?

Czyste auto, podobnie jak dom, świadczy o właścicielu. I Niechodzin tu tylko o umyte nadwozie, bo to na myjni zajmuje tylko pół godziny. Znacznie więcej trudu wymaga utrzymanie w dobrym stanie tapicerki siedzeń.

Bez względu na rodzaj wykończenia fotele szczególnie narażone są na zabrudzenia wynikające z eksploatacji samochodu. Podczas dłuższych podróży jemy kanapki, pijemy napoje. Może się zdarzyć, że coś się wyleje lub rozsypie. O zabrudzenia tapicerki jest szczególnie łatwo, gdy samochodem przewozimy dzieci.

Czyszczenie siedzeń w wyspecjalizowanym zakładzie jest drogie, a samodzielne pochłania dużo czasu i trzeba zaopatrzyć się w specjalistyczne środki chemiczne.

Najlepszym sposobem na chronienie foteli samochodowych przed zanieczyszczeniami jest zabezpieczenie ich pokrowcami. Można kupić pokrowce uniwersalne, ale ich dopasowanie i jakość będą pozostawiały wiele do życzenia, także ich trwałość nie będzie długa.

Pokrowce samochodowe na miarę wykonywane są z najlepszych materiałów i idealnie dopasowane do kształtu fotela. Wszystkie szwy pokrywają się ze szwami oryginalnych obić, dzięki temu idealnie pasują kształtem. 

Pokrowce na wymiar mają niepowtarzalną zaletę, można je ściągnąć, wyprać w pralce i ponownie założyć na fotele, które zawsze będą wyglądały jak nowe. Nie marszczą się, nie odstają, szwy idealnie pasują do oryginalnych pokrowców.

Related Post