Jak wybrać damski kask Caberg?


Coraz więcej kobiet siada na motocykl nie tylko dla towarzystwa. Wybór profesjonalnych akcesoriów dla pań jest ogromny, a więc znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Priorytetem jest oczywiście zagwarantowanie sobie optymalnego poziomu bezpieczeństwa. Damskie kaski Caberg wyróżniają się funkcjonalności, niezawodnością oraz korzystną cena. Jak znaleźć najlepszy? Sprawdź poniższe porady.

Rodzaj kasku

Wybierając kask Caberg dla kobiety należy przede wszystkim określić najlepszy rodzaj konstrukcji. Osoby, które nie posiadają zbyt dużego doświadczenia często sięgają po modele integralne, które uchodzą za uniwersalne. Posiadają one formę jednolitej bryły. Atutem są nieprzeciętne właściwości użytkowe. Omawiane kaski nie ważą zbyt dużo, a jednocześnie są trwałe. Plusem jest również wysoka odporność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Kobiety poszukujące wersji na co dzień powinny wybrać kask do jazdy szosowej.

Odpowiedni rozmiar

Dobór rozmiaru kasku Caberg nie powinien stanowić większego wyzwania. Z założenia modele damskie są nieco mniejsze, niż męskie, jednak nie jest to reguła. Każdy posiada zupełnie inne wymagania, a pierwszym krokiem jest zmierzenie obwodu głowy. Na podstawie uzyskanego wyniku może w ciągu kilku sekund podjąć decyzję zakupową. Trzeba wspomnieć, że akcesoria dla pań wyróżniają się efektownym wzornictwem, które przyciąga wzrok.

Related Post