Leasing samochodów luksusowych

0 Comments 13:41

Samochody luksusowe kojarzone są przede wszystkim z prestiżem, osobami na wyższych stanowiskach, dobrze sytuowanymi. Niezwykle często osoby te muszą pokonywać duże odległości, przez co chcą podróżować bezpiecznie oraz komfortowo.

Marka BMW, czyli klasa sama w sobie

BMW, to marka, którą zna prawie każdy. Od wielu lat pojazdy te kojarzone są z dużym komfortem wewnątrz, luksusem oraz niemiecką niezawodnością. BMW X5 leasing to dobry wybór dla tych, którzy chcą poruszać się samochodem dużym, bezpiecznym, dobrze się prezentującym. Leasing jest dla tych osób szczególnie dobrą formą współpracy, gdyż jego uzyskanie jest znacznie łatwiejsze, niż na przykład uzyskanie kredytu bankowego.

BMW X5 leasing dla firm

Szczególnie chętnie pojazdami marki BMW poruszają się przedsiębiorcy, właściciele firm lub osoby wysoko w nich postawione. Leasing jest dobry dla przedsiębiorców, gdyż po zakończeniu umowy nie muszą oni decydować się na wykup pojazdu, a jedynie wziąć w dzierżawę kolejny. Leasing daje także szerokie możliwości podatkowe. Gospodarka potrafi się zachwiać, co często wpływa na stabilność finansową przedsiębiorstwa. Koszty ewentualnej windykacji w przypadku firm leasingowych są niższe, niż w przypadku banków.


Dodatkowo, firmy leasingowe mają często bardzo dobre warunki ubezpieczeń pojazdów oraz inne atrakcyjne pakiety.

Leasing, to elastyczna forma współpracy. Proste warunki jego uzyskania, szybkość wydawania decyzji oraz możliwość wykupu auta po zakończonej umowie lub jego zwrot, to największe z nich. Na leasing coraz chętniej decydują się nie tylko przedsiębiorcy, lecz także osoby prywatne.

Related Post