Navigation trends Zakup auta Prosta procedura i nowoczesny samochód w jednym, czyli BMW X1 leasing

Prosta procedura i nowoczesny samochód w jednym, czyli BMW X1 leasing


Podejmując decyzję o nabyciu nowego samochodu, często pojawiają się pytania, jaki model najlepiej sprawdzi się w dłuższych trasach oraz podczas jazdy po mieście. Dylemat pojawia się także przy rodzaju finansowaniu. Z pomocą przychodzi bawarski koncern motoryzacyjny oferujący BMW X1 w leasingu. Proste procedury, pełna obsługa w salonie i przede wszystkim dogodne warunki płatności to jedne z wielu zalet.

Zalety wyboru BMW Direct

Propozycja bawarskiej marki w postaci nabycia wymarzonego samochodu w leasingu to oferta skierowana już nie tylko do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, ale od niedawna również do osób prywatnych, niemających własnej firmy i nieprowadzących działalności gospodarczej. Rewelacyjne warunki umowy pozwalają na dostosowanie najważniejszych parametrów do własnych preferencji, a także do zasobności portfela. Mało skomplikowana procedura w pełni dba o czas klienta. Określenie okresu finansowania, ilości i wysokości rat, oprocentowania, waluty, wkładu własnego oraz liczby przypuszczalnie przejechanych w ciągu roku kilometrów wpływają na całkowity koszt leasingowania.

Cechy charakterystyczne jednego z najmniejszych SUV-ów, czyli kilka faktów o BMW X1

Na szczególną uwagę w jednym z najnowszych modeli BMW zasługuje niezwykle mocny, dynamiczny i w miarę oszczędny silnik, wyposażony we wtrysk bezpośredni common rail i przynajmniej jedną turbinę. Ogromny atut stanowi również napęd na wszystkie koła w odmianie xDrive (popularnie nazywany 4×4) oraz fantastycznie zestrojona skrzynia biegów. Innowacyjne technologie oraz wysokiej jakości materiały gwarantują rewelacyjne własności jezdne – po mieście, w dłuższych trasach, ale także w terenie. 

Related Post