Navigation trends Zakup auta BMW 4, co je wyróżnia na rynku?

BMW 4, co je wyróżnia na rynku?


BMW to marka motoryzacyjna z Monachium, która od 1916 roku produkuje samochody, motocykle, skutery i silniki. Dziś znana jest przede wszystkim z produkcji samochodów marki premium i całej gamy motocykli. W ofercie marki znajduje się model BMW 4 G22-23, który jest sportowym sedanem dostępnym w wariancie Cabrio i Coupe. Premiera tego samochodu poruszyła świat motoryzacyjny ze względu na jego odważną stylistykę.


1. To jest jedno z najlepszych coupe w tym segmencie na rynku pod względem prowadzenia


Właściwości jezdne modeli BMW są wręcz legendarne i  hasło, pod którym są reklamowane – „Radość z Jazdy”, najlepiej opisuje to, czego doświadczymy za kierownicą. Zestrojenie układu kierowniczego w połączeniu z dostępnymi silnikami i napędem na tył dają samochód, który będzie uwielbiał każdy kierowca. Całość dopełnia szybka skrzynia automatyczna z trybem sportowym, dzięki której samodzielnie możemy zdecydować, jak ma się zachować samochód na drodze.
Seria 4 BMW czerpie pełnymi garściami z rozwiązań, odkrytych przez BMW w motorsporcie i to sprawia, że prowadzi się doskonale.


2. Radość z jazdy


Wyposażenie BMW 4 i jakość jego wykonania wyznacza standardy dla całej branży. W środku są fantastyczne fotele (nawet w wersji podstawowej), a deska rozdzielcza jest bardzo estetyczna. Plastiki są wysokiej jakości, więc nawet jazda po gorszej drodze nie sprawi, że coś w środku będzie trzeszczało i rozpraszało kierowcę lub pasażerów. Pomimo bezramkowych szyb, przy prędkościach autostradowych kabina jest bardzo cicha i komfortowa pod względem akustycznym. To sprawia, że BMW serii 4 jest doskonałym wyborem na długie trasy, gdyż można nim podróżować w bardzo wygodnych warunkach.


3. BMW serii 4 leasing


Seria 4 BMW jest połączeniem modelu 3 z modelem 5. Stanowi sportowy pomost między nieco bardziej agresywną trójką a luksusową limuzyną serii 5. To bardzo wszechstronny samochód, który warto rozważyć w promocyjnym leasingu BMW Direct jako samochód firmowy klasy premium.

Related Post