Z cyklu porady dla turysty, czyli dlaczego warto wypożyczyć auto w Warszawie?


Warszawa ma wiele do zaoferowania turystom. Bogata oferta kulturalna miasta co roku przyciąga masę podróżników z całego świata. Aby w pełni nacieszyć się metropolią bez konieczności korzystania z transportu publicznego, warto wypożyczyć samochód. Wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie oferuje zarówno krótkoterminowy wynajem auta, jak i wynajem na kilka miesięcy (jeśli ktoś dysponuje większą ilością czasu na zwiedzanie stolicy Polski). Poniżej najważniejsze zalety takiego rozwiązania.

Komfort jazdy

Bez wątpienia wypożyczenie auta w Warszawie jest gwarancją komfortu podczas jazdy. Zatłoczone autobusy, tramwaje i metro (szczególnie w godzinach szczytu) nie napawają zwiedzających zbyt dużym optymizmem. Udostępniana klientom flota samochodów składa się z wysokiej klasy modeli – aut osobowych i klasy premium. Wygodne siedzenia, klimatyzacja i elektryczne szyby sprawiają, że przejazd do miejsca docelowego jest niezwykle przyjemny!

Oszczędność czasu

Dla tych, którzy przeznaczyli na poznanie Warszawy weekend lub zaledwie kilka dni, wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie to strzał w dziesiątkę. Poruszanie się autem jest szybsze i niezawodne. W zależności od preferencji w ofercie firmy znalazła się także możliwość skorzystania z nawigacji.

Niska cena usługi

Wypożyczenie samochodu w Warszawie wcale nie musi być drogie. Suma za wynajem ekonomicznego pojazdu na 3 dni oscyluje w granicach 250 złotych. To naprawdę niewiele, zwłaszcza kiedy koszt rozkłada się na kilka osób. W perspektywie spędzenia w stolicy kilku dni cena za taksówkę lub korzystanie z popularnej aplikacji Uber jest dużo droższe.

Sprawna i łatwa procedura

W dobie internetu wypożyczenie auta jest naprawdę proste. Wystarczy skontaktować się z infolinią wypożyczalni samochodów Warszawa Okęcie lub wypełnić formularz online. Samochód jest dostarczany pod wskazany przez klienta adres. Formalności można załatwić także bezpośrednio w biurze wypożyczalni. Wszystko przebiega szybko i sprawnie. Najczęściej dostępna oferta pozbawiona jest konieczności wpłaty kaucji.

Related Post