bmw x6
Navigation trends Zakup auta BMW X6: zakup, wynajem czy leasing? Co się opłaca?

BMW X6: zakup, wynajem czy leasing? Co się opłaca?

bmw x6

Pojemny, wytrzymały i szybki SUV. Tak w skrócie można określić samochód, jakim jest BMW X6. Auto oferowane przez bawarskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne posiada automatyczną skrzynię biegów, do 625 koni mechanicznych, a także niepowtarzalną stylistykę charakterystyczną dla serii X. W tym przypadku mamy do czynienia z SUVem coupe. Myśląc o takim rozwiązaniu jak BMW X6 wynajem jest dobrym sposobem na jego przetestowanie. Co warto wiedzieć w tej kwestii?

BMW X6 leasing – czy to się opłaca?

Kupując BMW X6 leasing jest jedną z propozycji, na które na pewno natkniemy. W przypadku brakującej gotówki czy zwyczajnej chęci posiadania droższego auta, jest to skuteczny sposób na jego uzyskanie. Czy faktycznie to się opłaca w dłuższej perspektywie?

Jeśli chodzi o BMW X6 wynajem (link) długoterminowy bądź leasing pozwalają cieszyć się autem o niepowtarzalnej stylistyce i wyjątkowym wnętrzu bez posiadania dużych funduszy już na samym początku. Opłacalność tego rodzaju rozwiązania w obecnych czasach jest opłacalna ze względu na to, że leasingobiorca nie musi wnosić dużego kapitału własnego, a przy tym może zoptymalizować obciążenia podatkowe.

Leasing BMW X6 jest opłacalny mając na uwadze krótki czas trwania umowy wynoszący od 24 do 72 miesięcy oraz warunki atrakcyjniejsze od zwykłego kredytu. Jest to dobre rozwiązanie pod względem tego, że auto opłacane w ramach leasingu można po czasie wykupić. Oznacza to, że nie płacimy tutaj tylko za wynajem, ale tak naprawdę odkładamy na to, aby auto móc w przyszłości posiadać.

Jak kupić lub wynająć BMW X6 wykorzystując konfigurator?

bmw x6

Poszukując w internecie BMW X6 konfigurator jest rzeczą, na którą z całą pewnością się natkniemy. Daje on możliwość wyboru wkładu własnego, okresu umowy oraz kwoty wykupu. W zależności od tych trzech zmiennych różnić się będzie kwota pojedynczej raty.

Jeśli chodzi o ceny tego samochodu, w tym przypadku mamy do czynienia z cenami SUVa na poziomie od 1600 do 9500 zł miesięcznie.

Related Post