Michelin ALPIN
Navigation trends Opony Samochodowe Czy warto zaopatrzyć się w opony Michelin Alpin 6 195/65 r15?

Czy warto zaopatrzyć się w opony Michelin Alpin 6 195/65 r15?

Michelin ALPIN

Jedną z najbardziej znaczących decyzji, determinującą zachowanie pojazdu na drodze jest wybór odpowiednich opon zimowych. Takie opony muszą sprawdzać się zarówno na suchej nawierzchni, jak i na śniegu i lodzie. Jedną z najlepszych opcji spełniających te wymagania są opony Michelin Alpin 6 195/65 r15, które z pewnością zapewnią długotrwałe bezpieczeństwo na drodze. Więcej na temat tych opon dowiedzą się Państwo w dalszej części artykułu.

Technologia EverGrip

Na drodze często bywa ślisko, a zwłaszcza zimą trzeba brać pod uwagę różne zagrożenia na trasie. Przez dużą ilość wody na ulicach zwiększone jest ryzyko wpadnięcia w poślizg. Aby zminimalizować takie niebezpieczeństwo opony Michelin Alpin 6 195/65 r15 wyposażone są w najnowszą technologię EverGrip, która zapewnia oponie optymalną przyczepność w trudnych warunkach zimowych.

Jakość opon Michelin Aplin 6

Alpin 6 to flagowy model największego producenta w Europie – Michelina. Opony Michelin Alpin 6 t195/65 r15 to produkt klasy premium. Zajmują pierwsze miejsce pod względem przyczepności i hamowania w jeździe po śniegu. Charakteruzują się bardzo wysoką trwałościąi odpornością na zużycie. Dostosowane są przede wszystkim do samochodów z klasy średniej i premium.

Bieżnik w oponach Michelin Alpin 6

W modelu Michelin Alpin 6 195/65 r15, nawiązujący do litery V bieżnik ma na celu zapewnienie optymalnego systemu odprowadzania wody oraz błota. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii rowki odsłaniają się i redukują powstałe starcie, co pomaga oponom zachować długotrwałą jakość.

Related Post