pokrowce samochodowe

Pokrowce samochodowe – jaki materiał sprawdzi się najlepiej?

pokrowce samochodowe

Wnętrze auta powinno być nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również łatwe w utrzymaniu. Pamiętajmy, że siedzenia są bezpośrednio narażone na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. W warunkach domowych raczej nie doprowadzimy ich do pierwotnego stanu. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę zakup pokrowców na fotele samochodowe: https://automotohit.pl/Pokrowce-samochodowe-na-fotele.

Skóra ekologiczna

Pokrowce na fotele samochodowe mogą być wykonane ze skóry ekologicznej. Prezentują się one wyjątkowo elegancko. Trzeba również wspomnieć, że są one wyjątkowo proste w czyszczeniu. Zwykle wystarczy jedynie użyć mokrej szmatki. Minusem jest fakt, że opisywane tworzywo jest podatne na działanie temperatur.

Żakard

Modele żakardowe wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Jest to materiał przyjemny w dotyku, a jednocześnie prosty w czyszczeniu. To genialna opcja, jeśli posiadamy małe dzieci, czy też zwierzęta.

Welur

Pokrowce welurowe są wyjątkowo miękkie, co bezpośrednio wpływa na komfort użytkowania. Wadą jest to, że taki materiał pochłania wszelkie zabrudzenia np. kurz. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że welurowe powierzchnie nie nagrzewają się.

Alcantara

Alcantara to tworzywo, które na pierwszy rzut oka przypomina skórę. Wyróżnia się ono doskonałymi parametrami użytkowymi. Pokrowce z tego materiału często są wybierane przez osoby, które spędzają sporą ilość czasu za kierownicą.

Related Post