Pudełko, które chroni przed kradzieżą samochodu


Systemy bezkluczykowe (keyless) to niezwykła wygoda dla kierowcy. Oni otwarcie samochodu, ani nawet odpalenie go nie wymaga wyciągania kluczyka, a właściwie karty, z kieszeni czy torebki. Wystarczy, że znajdziemy się dostatecznie blisko czujników znajdujących się w samochodzie. Wygoda nie zawsze idzie jednak w parze z bezpieczeństwem, dlatego warto zaopatrzyć się w pudełko antykradzieżowe na kluczyki.

Jak pudełko może ochronić przed kradzieżą samochodu?

Nowe technologie to bezpieczeństwo, lecz również okazja dla złodziei. W przypadku systemów keyless do kradzieży dochodzi często dzięki wzmocnieniu sygnału pochodzącego z oryginalnego kluczyka, który teoretycznie bezpiecznie leży sobie np. w domu na komodzie.

Pudełko na kluczyki keyless zawiera w sobie siatkę Faradaya, dzięki której żaden sygnał w wewnątrz nie wydostaje się na zewnątrz. Dzięki tej prostej technologii złodziej czający się pod domem czy biurem nie ma szans skorzystać z sygnału emitowanego przez kluczyki

Wygoda ma znaczenie

Pudełko antykradzieżowe na kluczki to wygodne rozwiązanie do domu czy biura. Nie sprawdzi się jednak w podróży, lub gdy często przemieszczamy się pomiędzy różnymi punktami. Na szczęście pudełko na kluczki keyless ma alternatywę w postaci wygodnego etui, które dzięki bardziej kompaktowym rozmiarom sprawdzi lepiej sprawdzi się w takich sytuacjach.