Tytanowy wydech Akrapovic

Amatorzy i znawcy motocykli potrafią doskonale odróżnić dźwięki poszczególnych tłumików motocyklowych. Liderem w produkcji super wydechów jest Akrapovic. Przez wiele lat budował on swoją pozycję na rynku a wszystko to rozpoczęła jego niesamowita pasja do motocykli. Liczne wyścigi motocyklowe, zawody zmusiły go do stworzenia jak najlepszej jakości tłumików i wydechów. Swoją firmę założył w 1991 roku, kiedyś zatrudniał kilka osób dzisiaj pracuje u niego około 500 pracowników.

Moc, siła, jakość i dźwięk

Tłumiki Akrapovic produkowane są jako produkty najwyższej jakości, każdy produkt jest specjalnie projektowany, sprawdzany i dorabiany do odpowiedniego modelu motocykla. Ponadto wydech Akrapovic robiony jest według konkretnych norm i produkowany z tytanu.
Dlatego też tłumiki i wydechy Akrapovica mają moc, są doskonałej jakości i niesamowicie brzmią.

Montaż bez żadnych modyfikacji

Decydując się na zakup wydechu Akrapovic do konkretnego modelu motocykla nie potrzeba żadnej modyfikacji w trakcie jego montażu. Wszystko to dlatego, że każdy tłumik jest specjalnie dopracowywany i odpowiednio projektowany tak by pasował bezproblemowo do danego modelu czy marki pojazdu. Najczęściej są to wersje sportowe wydechów i pozwalają doskonale zredukować masę pojazdu, do którego są zamontowane. Większość układów wydechowych produkowana jest ze stopu tytanowego, opatentowanego przez właściciela firmy.

Related Post