bmw 3 leasing
Navigation trends Zakup auta BMW 3 – czy leasing się opłaca?

BMW 3 – czy leasing się opłaca?

bmw 3 leasing

Oferta leasingu BMW 3 seria z pewnością jest opłacalna dla wielu klientów, w szczególności tych, którzy poszukują rozwiązania zapewniającego dużą swobodę nie tylko w trakcie umowy, ale także po jej zakończeniu. Leasing BMW XDrive to możliwość komfortowego zakończenia umowy wraz z wieloma dodatkowymi opcjami. Klient może zarówno zdecydować się na przejęcie samochodu na własność, jak i na wybranie nowego modelu, a także zwrot pojazdu. Klient nie musi się niczym przejmować – w przypadku, gdy nie chce dalej korzystać z pojazdu nie musi martwić się jego sprzedażą, tylko może go po prostu oddać. Co więcej, leasing BMW 3 to także łatwość procedur przyznania finansowania oraz brak ich wpływu na zobowiązania kredytowe. Klient wyłącznie podpisuje dokumenty i może natychmiastowo wyjechać samochodem z salonu. Wszelkie formalności rejestracyjne są po stronie finansującego i dealera.

BMW XDrive – leasing samochodu dobrej klasy

BMW XDrive to samochód, który wyróżnia się sportowym designem oraz dużą wydajnością silnika, dlatego też jest często wybierany przez konsumentów doceniających wygodę, komfort oraz innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oraz niezawodność w każdej sytuacji. Co więcej, samochód ten jest dostępny w kilku wersjach do wyboru w zależności od preferencji leasingobiorcy. Najwięcej opcji personalizacji jest w wersji stylistycznej Individual. Leasing samochodu BMW to możliwość dostosowania pojazdu do swoich potrzeb bez konieczności ponoszenia wygórowanych kosztów.

Z myślą o kliencie

bmw 3 leasing

Warto wiedzieć, że w czasie trwania umowy firma będąca leasingodawcą dostarcza wielu informacji dotyczących leasingu na bieżąco. Informuje także o korzystnych dla klienta ofertach oraz produktach. Co więcej, również pod koniec okresu trwania umowy leasingobiorca dostaje informację oraz dostaje propozycje zakończenia kontraktu lub wybrania innego samochodu.

Related Post