Navigation trends Zakup auta Dlaczego warto zdecydować się na BMW X2 w leasingu?

Dlaczego warto zdecydować się na BMW X2 w leasingu?


Korzyści płynące z wyboru nowoczesnego modelu auta są ogromne. Bawarski koncern motoryzacyjny wyszedł naprzeciw wszystkim tym, dla których zwyczajny SUV jest zbyt formalny. Samochód osobowy BMW X2 produkowany jest od 2018 roku jako crossover klasy kompaktowej.

W trosce o swoich klientów niemiecka marka przygotowała trzy wersje wyposażenia pojazdu:

  • Advantage,
  • M Sport z zauważalnie obniżonym zawieszeniem,
  • off-roadowa M Sport X.

Mimo istotnych różnic każdy z wariantów charakteryzuje zadziorny wygląd, który sprawia, że model BMW X2 staje się lifestyle’ową, odważniej wystylizowaną interpretacją starszego brata – BMW X1.

Jaki rodzaj umowy jest najkorzystniejszy dla klienta?

Decyzja o wyborze wymarzonego pojazdu powinna zostać poprzedzona zorientowaniem się na rynku motoryzacyjnym. Obecnie świetną opcją jest wzięcie nowoczesnego BMW serii X2 w leasing. Dzięki wstępnemu rozeznaniu zdecydowanie łatwiej jest wynegocjować najkorzystniejszą cenę pojazdu, jak również koszt i opcje jego finansowania. Zasada “im droższe auto, tym większa kwota do uiszczenia” jest w większości przypadków prawdziwa. Jednak w dzisiejszych czasach da się to obejść w sprytny sposób. Zamiast podejmowania decyzji odnośnie płatności całej kwoty na raz w gotówce lub za pomocą karty, bądź wybraniu opcji ratalnej, dużo korzystniejszą formą nabycia auta z salonu jest wzięcie go w leasing. Na ostateczny koszt w tym przypadku mają wpływ również inne parametry. Zalicza się do nich między innymi wysokość wpłaty własnej, czas trwania umowy oraz określenie limitu przejechanych w ciągu roku kilometrów.

BMW X2 – pojazd z mnóstwem zalet

BMW X2 w leasingu to sposób na radość z jazdy za niewielkie pieniądze. Słynny samochód budzi podziw i uznanie w oczach innych. Rewelacyjne osiągi, niskie zużycie paliwa oraz niezwykle ekstrawertyczna stylistyka nadwozia w stylu sportowego coupé to tylko niektóre z jego atutów. 

Szczegółowe informacje o samym aucie, jak i o formach jego leasingowania znajdują się na stronie internetowej firmy, pod adresem: https://bmwdirect.pl/model/x2,crossover.

Related Post