Navigation trends Zakup auta Nowe Volvo z salonu – konfiguracja, oferta

Nowe Volvo z salonu – konfiguracja, oferta


Salon volvo Białystok dokłada wszelkich starań, aby Twój samochód działał niezawodnie rok po roku, przez setki lub tysiące kilometrów. Dlatego salon samochodów postanowił opracować program serwisowy, który pozwoli Ci cieszyć się bezproblemową jazdą.

Salon volvo Białystok jest przeznaczony dla Ciebie i Twojego pojazdu

Dealer Volvo w Białymstoku sprawi, że posiadanie samochodu nie powinno być uciążliwe, a będzie to czysta przyjemność. Markowa usługa, która zapewni Ci tysiące nowych kilometrów, oszczędność czasu i energię na nowe podróże i doświadczenia. Zapraszamy do skorzystania z usług https://nordauto-bialystok.volvocars-partner.pl/.

Pomoc drogowa Volvo Assistance

Volvo Assistance zapewnia pomoc drogową w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy masz awarię, zabrakło Ci paliwa, czy miałeś wypadek drogowy, nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać ten problem.

 

Transport alternatywny

Dlaczego miałbyś zostać bez pojazdu tylko dlatego, że Twój jest serwisowany? Dzięki Volvo Service na pewno znajdziesz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada: samochód zastępczy lub taksówkę.

Kompleksowa diagnostyka

Zastosowanie diagnostyki komputerowej zapewnia niezawodne działanie wszystkich systemów bezpieczeństwa w Waszym samochodzie. Kompleksowa diagnostyka sprawdza również stan akumulatora, którego pojemność może ulec pogorszeniu w wyniku wielokrotnego korzystania z urządzeń przenośnych, takich jak iPody, telefony komórkowe, urządzenia nawigacyjne itp.

 

Oryginalny serwis Volvo

Terminowe naprawy Volvo to najlepszy sposób na zapewnienie, że samochód będzie działał niezawodnie przez wiele lat. Tylko udając się do autoryzowanego serwisu Volvo możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie serwisowany przez certyfikowanych techników Volvo przy użyciu najnowocześniejszych technologii i oryginalnych części.

Related Post