Pudełko, które chroni przed kradzieżą samochodu


Systemy bezkluczykowe (keyless) to niezwykła wygoda dla kierowcy. Oni otwarcie samochodu, ani nawet odpalenie go nie wymaga wyciągania kluczyka, a właściwie karty, z kieszeni czy torebki. Wystarczy, że znajdziemy się dostatecznie blisko czujników znajdujących się w samochodzie. Wygoda nie zawsze idzie jednak w parze z bezpieczeństwem, dlatego warto zaopatrzyć się w pudełko antykradzieżowe na kluczyki.

Jak pudełko może ochronić przed kradzieżą samochodu?

Nowe technologie to bezpieczeństwo, lecz również okazja dla złodziei. W przypadku systemów keyless do kradzieży dochodzi często dzięki wzmocnieniu sygnału pochodzącego z oryginalnego kluczyka, który teoretycznie bezpiecznie leży sobie np. w domu na komodzie.

Pudełko na kluczyki keyless zawiera w sobie siatkę Faradaya, dzięki której żaden sygnał w wewnątrz nie wydostaje się na zewnątrz. Dzięki tej prostej technologii złodziej czający się pod domem czy biurem nie ma szans skorzystać z sygnału emitowanego przez kluczyki

Wygoda ma znaczenie

Pudełko antykradzieżowe na kluczki to wygodne rozwiązanie do domu czy biura. Nie sprawdzi się jednak w podróży, lub gdy często przemieszczamy się pomiędzy różnymi punktami. Na szczęście pudełko na kluczki keyless ma alternatywę w postaci wygodnego etui, które dzięki bardziej kompaktowym rozmiarom sprawdzi lepiej sprawdzi się w takich sytuacjach.

Related Post

akcesoria samochodowe

Akcesoria do autaAkcesoria do auta

Zastanawiasz się nad tym, jakie akcesoria samochodowe odzwierciedlą Twoje oczekiwania? Nie ma co ukrywać, że znalezienie odpowiednich akcesoriów samochodowych nie musi być tak proste, jak się wydaje. Warto też podkreślić,