Niezapomniany Autodrom koło Łodzi


Nie od dziś wiadomo, że prawie każdy młody chłopak czasem marzy o tym, aby poczuć się jak zawodowy kierowca za kierownicą sportowego samochodu. Przejazd autem z bardzo dużą prędkością po torze Łódź to świetna zabawa, która bez wątpienia zapewni ogrom adrenaliny, a także niezapomniane chwile.

Autodrom Łódź – moc, energia, adrenalina, przeznaczenie

Innowacyjny tor Łódź jest najnowszym obiektem sportowym tego typu w Polsce. Jest on przeznaczony nie tylko dla kierowców zawodowych, ale także dla każdej osoby, która chce spróbować jazdy po niespotykanej dotąd nawierzchni. Można na nim pojeździć samochodem osobowym, motorem oraz gokartem.
Jego dużą zaletą jest położenie, które jest usytuowane w granicach województwa łódzkiego, nieopodal miasta Łódź. Autostrady, które tam przebiegają stanowią o dobrej infrastrukturze tego obiektu sportowego.
Jest to jedyny taki autodrom, który leży w całym województwie łódzkim, który daje możliwość rozwinięcia ogromnej prędkości przy zastosowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.

Profesjonalizm toru sportowego Łódź

Ten profesjonalny i jedyny w swoim rodzaju autodrom koło Łodzi, który to wchodzi w skład Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.
Tor ten ma położoną asfaltową nawierzchnię o długości do 1050 metrów, a także szerokości od ośmiu do nawet dwunastu metrów. Służy on nie tylko kierowcom do poprawiania techniki jazdy, ale także oferuje klientom niezapomnianą rozrywkę w postaci przejażdżki sportowym autem na szybkim torze.

Wypożyczając szybki samochód na torze wyścigowym Łódź można doświadczyć niezapomnianych chwil i przeżyć ogromne dawki adrenaliny.