Navigation trends Zakup auta Zalety leasingu BMW

Zalety leasingu BMW


Leasing w dzisiejszych czasach cieszy się sporym uznaniem na rynku. Bardzo chętnie sięgają po takie rozwiązanie przedsiębiorcy, którzy pragną zaoszczędzić i postawić na nowoczesne pojazdy, które będą wizytówką firmy. Jakie zalety ma leasing BMW? Dlaczego warto z niego skorzystać?

BMW Leasing

BMW leasing jest przeznaczony dla każdego, kto chce postawić na niezawodny samochód, pełen komfort i bezpieczeństwo. Marka jest znana i ceniona na całym świecie, a firmy leasingowe chętnie ją oferują. Okazuje się, że bardzo często można liczyć na łatwe procedury skorzystania z leasingu i ograniczenie formalności, jakimi zajmują się specjaliści. Naszym zadaniem jest dobrać taki model samochodu, jaki najbardziej nam odpowiada i podpisać umowę leasingową z daną firmą. 

Zalety leasingu BMW

Warto zauważyć, że leasing jest pewną formą finansowania, gdzie instytucja finansowe zakupuje auto wskazane przez klienta i użycza je klientowi odpłatnie. W każdym miesiącu są wystawiane faktury, na podstawie których spłacane jest korzystanie z pojazdu. Po zakończeniu leasingu zyskujemy możliwość wykupienia auta do dalszego użytkowania lub zrezygnowania z niego i pozostawienia w firmie leasingowej. Co ciekawe, samochód może przejść w posiadanie prywatne lub w majątek firmy. Zaletą takiego przejęcia jest fakt, że skorzystamy z niskiej ceny wykupu, z pewnością poniżej wartości rynkowej. 

BMW leasing wymaga spłaty zobowiązania wobec firmy leasingowej. Przedsiębiorca na podstawie faktury może odliczyć VAT, natomiast resztę kwoty księguje w firmie jako koszty uzyskania przychodu. W tym przypadku kosztami są też opłaty wstępne, prowizje, opłaty manipulacyjne i wykup auta. Plusem jest to, że nie dochodzi do obciążenia zdolności kredytowej użytkownika, przy czym auto jest amortyzowane przez firmę leasingową. To z kolei sprawia, że pojazd jest środkiem trwałym leasingodawcy, a nie przedsiębiorcy korzystającego z auta. 

BMW X3 w leasingu dostępne w tym miejscu.

Related Post